1.png2.png3.jpg5.png6.png7.png8.png9.png91.jpg1.png2.png3.jpg5.png6.png7.png8.png9.png91.jpg
Басып шығару

Қорытынды

вкл. .

    Хабарландыру

Алматы облысы Райымбек ауданы әкімшілігі тауарлы ауылшаруашылығы, шаруа қожалығын жүргізуге арналған жер учаскелерін уақытша өтеусіз жалға беру туралы  2017 жылғы 29  қарашада өткен конкурстың нәтижесін жариялайды. Конкурстың өткен мекен жайы Кеген селосы, Б.Момышұлы көшесі, №9

 

Лот

Жеңімпаз атауы

Мекен жайы

Жер көлемі

Жер санаты

Жалға алу мерзімі

1

Тулемисова Тлеухан

Кеген  

100

жайылымдық

49 жыл

2

Оразакынов  Даурен  Кекилбекович

 Талас

30

суармалы егістік

49жыл

3

Төлепберген Аққойан

Тегістік

10

суармалы егістік

49 жыл

4

 Сугирбеков Асан Кабылбекович

Сарыбастау

130

жайылымдық

49  жыл

5

 Өтініш түспеді

Ақтасты      

10

егістік

49жыл

6

Белбейсов Нуржума Нуриманович

Тегістік

125

жайылымдық

49 жыл

7

 Сатимбаев Мади Сериболатович

Қақпақ

5

суармалы егістік

49 жыл

8

Дарханаева Жамила Артыковна

 Талды

5

шабындық

49 жыл

9

Усбанов Толепберген Ходжабергенович

Жамбыл

3,9

суармалы егістік

49жыл

10

Сулейменов Жасулан Изтелеуович

Қарасаз

250

жайылымдық

49 жыл

11

Колбаев Серик  Исаевич

Қарасаз

27

суармалы егістік

49 жыл

12

Аскаров Болатбек

Кеген

200

жайылымдық

49 жыл

13

Солтангазиев Талгат  Нуралиевич

Қақпақ

8

суармалы егістік

49жыл

14

Колбаев Серик  Исаевич

Қарасаз

70

шабындық

49жыл

15

Изембаев  Толеген Оразалиевич

Жамбыл

45

жайылымдық

49 жыл

16

Ногайбаев Данелқан Сейтакынович

Жамбыл

250

жайылымдық

49жыл

17

Каскаров Нурмуханбет Турдалиевич

Қарасаз

30

суармалы егістік

49 жыл

18

Өтініш түспеді

Тегістік 

8

суармалы егістік

49 жыл

19

Рахман  Сатыпалды

Қарасаз

145

жайылымдық

49 жыл

20

«КазМясо» ЖШС

Қарқара

320

шабындық

49жыл

21

Абдиманапов Ертис Кожанбердиевич

Жамбыл 

12

суармалы егістік

49жыл

22

Байжумаев  Есенгазы  Байжумаевич

Қарқара 

30

шабындық

49жыл

23

Суатаев  Жумаш  Курманжанович

Кеген

12

шабындық

49 жыл

24

Бегдалиев Ернат Аукенович

Жамбыл

20

суармалы егістік

49жыл

25

Атабаева  Турумхан  Сарсенбаевна

Қарқара

10

суармалы егістік

49 жыл

26

Абитов Акикат

Қақпақ

200

жайылымдық

49 жыл

27

Конкурс өтпеді

Сарыжаз 

100

жайылымдық

49 жыл

28

Конкурс өтпеді

Қарқара 

140

жайылымдық

49жыл

29

Куныпияев  Мурат  Орынбаевич

Сарыбастау

210

жайылымдық

49 жыл

30

Куныпияев  Мурат  Орынбаевич

Сарыбастау

41

шабындық

49жыл

31

Терликбаев  Руслан Курмангазиевич

Қақпақ

80

жайылымдық

49 жыл

32

Назаров Куттгожа  Туганбаевич

Қақпақ

93

жайылымдық

49 жыл

33

Макеев Оразбай  Турдахынович

Қарасаз

10

суармалы егістік

49 жыл

34

Бақдәулетұлы Талғат

Шәлкөде 

100

жайылымдық

49 жыл

35

Жамангозова  Айсулу  Байкожаевна

Тегістік 

150

жайылымдық

49 жыл

36

Тамабаева Бубиш Тлеповна

Қарасаз  

19

суармалы егістік

49жыл

37

Машинбаев  Оспаналы Абенович

Сарыжаз   

86

жайылымдық

49 жыл

38

Аргинбекова  Гулшат  Куралбаевна

Жалаңаш

100

егістік

49жыл

39

Ускембаева  Анипахан  Илимбаевна

Сарыбастау

30

егістік

49 жыл

40

Муканов   Кайрат   Тойгожаевич

Ақтасты 

100

жайылымдық

49 жыл

41

Әтей Нұрболат

Жалаулы

100

жайылымдық

49 жыл

42

Жакуанов Берик  Абилович

Тұзкөл

50

жайылымдық

49жыл

43

 Буянбаев  Бакыт Амирбаевич

 Тасашы

61

 шабындық

 49 жыл

44

Амантұр Есболат

Тегістік

150

жайылымдық

49 жыл

45

Сәлім Руслан  Еренсізұлы

Текес 

30

суармалы егістік

49 жыл

46

Мухадилова Несимхан

Қайнар

100

жайылымдық

49 жыл

47

Кабдуллаева Алтынгуль Кашкыновна

Қайнар

200

жайылымдық

49 жыл

48

Жалбагаев  Ерлик  Турлубекович

Қарасаз  

275

жайылымдық

49жыл

49

Базарбаев  Тузелбай

Қарасаз

100

жайылымдық

49 жыл

50

Мергенбаев  даулет  Бакытбекович

Қарасаз

130

жайылымдық

49 жыл

51

Базарбаев  Тузелбай

Қарасаз

74

жайылымдық

49жыл

52

«A and D Company»  ТОО Махов Александр Викторович

Шәлкөде

1500

жайылымдық

49 жыл

53

Кабдуллаева Алтынгуль Кашкыновна

Тасашы

50

шабындық

49 жыл

54

Доданов  Айдос Идрисович

Тасашы

 50

шабындық

49 жыл

55

Тасыбаева  Жанна Нұрғалиқызы

Шәлкөде

200

жайылымдық

49 жыл

56

Омарова гульнур Умиржановна

Ақсай

130

жайылымдық

49жыл

57

Толебаев  Бокен  Толебаевич

Шәлкөде

100

жайылымдық

49 жыл

58

Толебаев  Бокен  Толебаевич

Шәлкөде

30

суармалы егістік

49 жыл

59

Абдилдаев  Санат  Бекберген9лы

Тұйық

15

шабындық

49 жыл

60

Бибекова Турсын Кожановна

Шырғанақ

50

шабындық

49 жыл

61

Исенаманов  Ардак  Ерболович

Қақпақ

100

жайылымдық

49жыл

62

Дәуітқан  Нұрланжан

Ұзынбұлақ

60

жайылымдық

49жыл

63

Саржан Сабырдан 

Ұзынбұлақ

110

жайылымдық

49жыл

64

Динистанов  Болаткан  +Дыбысович

Қарқара

100

жайымдылық

49 жыл

65

Жакыпбеков  Багдат  Абдрахманович

Қайнар  

200

жайылымдық

49 жыл

66

Өтініш түспеді

Шырғанақ 

50

жайылымдық

49жыл

67

Чикабаев  Дидар  Муратұлы

Жалаңаш

112

жайылымдық

49 жыл

68

Чикабаев  Дидар  Муратұлы

Жалаңаш 

40

жайылымдық

49 жыл

69

Саламатов Максим Даукенович

Шырғанақ   

30

егістік

49 жыл

70

Алимбаев Атамхан

Кеген

 10

шабындық

49жыл

71

Алимбаев Атамхан

Кеген

10

шабындық

49 жыл

72

Оразбаева Данеш  Бейсеновна

Кеген     

10

шабындық

49жыл

73

Майтыбаев Айдын Илиясович

Тасашы  

35

жайылымдық

49 жыл

74

Масимгазиев Нургабыл Нурмукамбетович

Қарасаз

40

шабындық

49жыл

75

Тойлибаев  Талгат Булатбекович

 Кеген

85

жайылымдық

49жыл

75

Абдижанов  Кенесжан Исаевич

 Кеген

85

жайылымдық

49 жыл

76

Атембеков Батырхан  Бейсебаевич

Кеген

255

жайылымдық

49 жыл

77

 Атембеков Батырхан  Бейсебаевич

Кеген

15

шабындық

49 жыл

78

«A and D Company»  ТОО Махов Александр Викторович

Қарасаз

216

егістік

49 жыл

79

«A and D Company»  ТОО Махов Александр Викторович

Қарасаз

154

суармалы егістік

49 жыл

80

Кудабаева Айнур Шохановна

Ұзынбұлақ

200

жайылымдық

49 жыл